

Na een milde week met volop zon, is het weerbeeld sinds maandag omgeslagen. Tot en met zondag kan er regelmatig winterse neerslag vallen en daarbij komt de sneeuwgrens steeds iets lager uit. De skigebieden zijn toe aan verse sneeuw en dat laten de webcams vanochtend zien. Eindelijk weer een vers laagje wit! Scroll snel verder voor de beelden.
Verse sneeuw in de Alpen
Het is half maart en de officiële start van de lente komt steeds dichterbij. Hoewel de meeste mensen inmiddels op wintersport zijn geweest, is het skiseizoen echt nog niet voorbij. Sterker nog, in veel skigebieden kun je tot en met Pasen in de latten klikken! Wat ons betreft is een wintersport in het voorjaar volop aan te raden. De kans op skiën met een stralend zonnetje is groot, maar ook kan er nog regelmatig verse sneeuw vallen zoals nu. De komende dagen valt er vooral sneeuw in de Zuid-Alpen (vooral oostelijke Dolomieten, Karinthië en Osttirol), maar inmiddels is ook de noordkant van de Alpenhoofdkam aan de beurt gekomen. We hebben de fijnste webcambeelden voor je op een rijtje gezet.


Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws op wintersportgebied, insider tips, de leukste bestemmingen en nog veel meer? Schrijf je nu in!








